O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

Sprawdź

Capital Tax Sp. z o.o. jest młodą firmą, która jednak opiera się na pracy oraz doświadczeniu zdobywanym na gruncie prawa podatkowego przez kilka ostatnich lat. Nasz prawnik zarządzający Pan Marcin Sądej rozpoczynał swoją karierę jako pracownik urzędów skarbowych, następnie przyszła kolej na opracowywanie oraz publikacje artykułów o tematyce podatkowej. Obecnie natomiast swoje zainteresowania kieruje w stronę przygotowywania oraz prowadzenia szkoleń podatkowych.

Wychodząc naprzeciw potrzeba osób fizycznych oraz drobnych przedsiębiorców chcemy przedstawić Państwu naszą ofertę. Staramy się bowiem obracać w zakresie spraw nietypowych i nieszablonowych dlatego też szkolenia, które znajdziecie na naszej stronie dotykają spraw, które choć dotyczą wielu podatników, to nie zawsze można znaleźć proste i jasne odpowiedzi. W związku z tym dostępne szkolenia tworzone są na bieżąco, tak aby jak najlepiej przystawały do dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości podatkowej.

Postaramy się również na bieżąco pisać o sprawach i problemach, w których sami się Państwo do nas zwracacie, a także o tych, które naszym zdaniem wymagają uwagi. Dlatego też oprócz szkoleń zapraszamy do lektury naszych krótkich artykułów.

Zależy nam na Państwa zdaniu dlatego gorąco zachęcamy do komentowania każdego wpisu oraz szkolenia.

Współpracujemy z biurami rachunkowymi, kancelariami prawnymi oraz firmami szkoleniowymi.

Doświadczenie

Nietypowe sprawy

Wsparcie

Pomoc